Ви можете бути впевнені, що з нами Ви отримаєте вигідні вантажі, професійні консультації, доставите швидше та безпечніше, заробите більше грошей та розвиватимете свій бізнес.
DISPATCH
РАЗОМ З НАМИ ВИ ЗАРОБЛЯТИМЕТЕ БІЛЬШЕ
Ми зацікавлені в тому, щоб Ваш дохід зростав і Ваша компанія розвивалася, тому пропонуємо вигідні умови, які зроблять роботу водія максимально комфортною та прибутковою. Ми шукаємо найкращі ціни за вантаж, завжди допомагаємо водіям у будь-яких ситуаціях та цінуємо Ваш час.

Ми впевнені, що наша компанія перевершить усі Ваші очікування та надасть по-справжньому якісні послуги!
Car hauler
Step deck
МИ ПРАЦЮЄМО З:
Flatbed
Reefer
МИ ПРОПОНУЄМО ВИКЛЮЧНО КОМФОРТНІ
УМОВИ ДЛЯ СПІВПРАЦІ
Кваліфіковані працівники
Ми стараємося, щоб водій завжди був максимально завантажений. Наші диспетчери зроблять все, щоб знайти найвигідніші вантажі за Вашим маршрутом, адже результат Вашого доходу – це наші спільні зусилля.
Цілодобова підтримка
Наші працівники готові вирішити всі непередбачені ситуації, які можуть виникнути у Вас на дорозі, а також інші питання будь-яким зручним для Вас способом 24/7 та будь-якою мовою: російською, українською, англійською.
Найкращі ціни за кожен вантаж
Ми використовуємо багато платформ для пошуку вантажів. За кожної можливості диспетчер домовлятиметься з брокерами про підвищення ціни за вантаж. Ми консультуємо кожного клієнта щодо вантажу, але рішення завжди залишається за водієм. Ви самі обираєте маршрут, складаєте свій розклад, а наші диспетчери підлаштовуються та роблять все для Вашої комфортної роботи.
Персональний диспетчер для кожного водія
Ми працюємо з правильним співвідношенням водіїв та диспетчерів, щоб Ви миттєво отримували відповідь на свій запит. Кожен диспетчер приділить Вам потрібну кількість часу, а також зможе якісніше знаходити вантаж. Ми допомагаємо компаніям відстежувати оплати та всі вантажі, які доставляють водії, а для водіїв складаємо таблиці-розклад pick up/drop локацій.
НАШІ КОНТАКТИ
Усі дані суворо конфіденційні і не передаються третім особам.