Аудит компанії - це невід'ємна та, мабуть, найголовніша частина вантажного бізнесу. Від результатів проходження аудиту безпосередньо залежить майбутнє компанії: чи матиме вона право надавати послуги, чи зможе компанія отримати страховку і якою буде її вартість.
AUDIT
НАШ ДОСВІД І НАДІЙНІСТЬ ПРОХОДЖЕННЯ АУДИТІВ
Ми успішно пройшли понад 190 аудитів та задовольнили своєю роботою десятки клієнтів. Ми розуміємо, наскільки важливе для компанії проходження аудиту, тому завжди виконуємо свою роботу максимально уважно та якісно.
ПРОЦЕС РОБОТИ
Лист – запит на перевірку
Коли настає час перевірки Вашої компанії, на пошту, вказану в особистому кабінеті FMCSA, Ви отримуєте лист, в якому написано, які документи запитуються для перевірки. Одним пунктом із переліку документів буде звіт про роботу Ваших водіїв (Driver Monthly Report). Це може бути як один, так і усі водії компанії.
Ви надсилаєте необхідні документи
Для правильного виконання роботи з підготовки аудиту нам будуть необхідні документи за минулий період: BOL's, fuel receipts/fuel card transaction report.
Робота з документами
Після отримання всіх необхідних документів відділ, відповідальний за аудит, приступає до роботи. Термін виконання такого завдання від 1 до 10 днів, залежно від обсягу роботи, тому дуже важливо стежити за термінами подання документів.
Завантаження документів на FMCSA
Коли роботу виконано - ми надсилаємо документи. Вам залишається прикріпити всі інші матеріали зі списку та завантажити всю інформацію на сайт FMCSA. Тепер чекаємо на перевірку документів Вашої компанії та лист про пройдений аудит!
НАШІ КОНТАКТИ
Усі дані суворо конфіденційні і не передаються третім особам.